icon

Empire: Four Kingdoms

için Android

4.6

10

Geçen yıllara direnen bir imparatorluk kur

642.1k

Bu uygulamayı oyla

Empire: Four Kingdoms oyuncuların kendi orta çağ kalelerini kurdukları bir strateji ve yönetim oyunudur. Bu oyunda oyuncular bir taraftan binalar oluştururken diğer taraftan olası düşman saldırılarına karşı kendilerini savunmak için askerler alabilmektedirler.

Empire: Four Kingdoms oyununda krallığını zenginleştirmek için kendi sınırların içerisinde sahip olacağın birçok farklı bina inşa etmen gerekecek. İmparatorluğunun sınırlarını en büyük, en önemli binaları yerleştirebilmek için genişletebilirsin, böylece hem daha fazla kaynağa sahip olur hem de daha fazla asker alabilirsin.

Her ne kadar kendi imparatorluğunu düşmanlara karşı korumak önemli olsada, Empire: Four Kingdoms'ı ilginç kılan şey diğer oyunculara karşı kendi saldırılarını oluşturabilmendir. Bunun için, tek başına saldırıya geçebileceğin gibi diğer oyunculardan oluşan müttefiklerinle birlikte de saldırılar gerçekleştirebilirsin.

Empire: Four Kingdoms sosyal bir strateji oyunudur, çok zor olmamasına karşın, oyuncuların kendi birliklerinin yardımıyla karşı karşıya gelecekleri birçok heyecan verici dakikanın yanı sıra, yüzlerce farklı olay sunar.
Gereksinimler

Android 2.3 veya üstünü gerektirmektedir.

Uptodown X